Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer-Şarkı Koleksiyoncusu 2009-Full

Misafir
    Misafir

Sagopa Kajmer-Şarkı Koleksiyoncusu 2009-Full Empty Sagopa Kajmer-Şarkı Koleksiyoncusu 2009-Full

Mesaj  Misafir Ptsi Ocak 11, 2010 2:58 pm

Sagopa Kajmer-Şarkı Koleksiyoncusu 2009-Full

Linkten İndirebilirsiniz:

http://www.hotshare.net/file/211770-3573686bb6.html
    Misafir
    Misafir

Sagopa Kajmer-Şarkı Koleksiyoncusu 2009-Full Empty Geri: Sagopa Kajmer-Şarkı Koleksiyoncusu 2009-Full

Mesaj  Misafir Ptsi Ocak 11, 2010 3:58 pm

abi şebo da koysan Smile Idea
    Misafir
    Misafir

Sagopa Kajmer-Şarkı Koleksiyoncusu 2009-Full Empty Geri: Sagopa Kajmer-Şarkı Koleksiyoncusu 2009-Full

Mesaj  Misafir Ptsi Ocak 11, 2010 5:59 pm

Very Happy:D Sagopa İyidir... Very Happy
    Misafir
    Misafir

Mesaj  Misafir Ptsi Ocak 11, 2010 6:00 pm

Bu arada myman abi Senin imzdan calıntı yaptım . Saolasın Very Happy
    Misafir
    Misafir

Mesaj  Misafir Ptsi Ocak 11, 2010 6:46 pm

TwoPuNK demiş ki:Bu arada myman abi Senin imzdan calıntı yaptım . Saolasın Very Happy

Estağfurullah.çalıntı ne demak.Görüp beğenmişsin ya yeter.
    Misafir
    Misafir

Mesaj  Misafir Ptsi Ocak 11, 2010 6:48 pm

Pirana... demiş ki:abi şebo da koysan Smile Idea

Şebo'nun 5 albümü var ben de.Seninle klanda konuşurken hani şarkı yüklüyorum demiştim ya o zaman söyleyecektim ama yakında sürprizlerim olacak sana.Sadece bekle diyorum.
    Misafir
    Misafir

Mesaj  Misafir Ptsi Ocak 11, 2010 10:20 pm

myaman demiş ki:
    TwoPuNK demiş ki:Bu arada myman abi Senin imzdan calıntı yaptım . Saolasın Very Happy

Estağfurullah.çalıntı ne demak.Görüp beğenmişsin ya yeter.

Saolasın Abi... Very Happy Sagopa İle Kırac ın sarkılarını ındırdım . de dinleme fırsatım olmadı Winrar 2 de bir bozulup duruyor daha rar dan çıkaramadım Very Happy Ellerinize Sağlık..

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 1:43 am